Grintuss Pediatric syrop

Grintuss Pediatric to syrop w 100% naturalny i biodegradowalny, powstały ze składników pochodzących z upraw ekologicznych, zawierający Poliresin® – kompleks roślinny – oraz miód.

Nie zawiera substancji syntetycznych, półsyntetycznych ani modyfikowanych genetycznie, a w procesach produkcji, w których jest otrzymywany, nie stosuje się rozpuszczalników ani innych substancji syntezy chemicznej.

100% naturlna
Ecologicna
bez glutenu
bez laktozy

Butelka 128 g (ok. 94 ml) z łyżeczką

Butelka 210 g (ok. 154 ml) z łyżeczką

 

WYRÓB MEDYCZNY CE 0373

Wskazania

Grintuss Pediatric syrop jest wskazany w leczeniu kaszlu, zarówno suchego, jak i mokrego, u dzieci powyżej 1. roku życia. Jest zalecany zarówno przy kaszlu ostrym, jak i w przypadku kaszlu uporczywego.

Sposób użycia

Zaleca się przyjmowanie jednej płaskiej łyżeczki produktu przez dzieci od 1. do 6. roku życia i dwóch płaskich łyżeczek przez dzieci powyżej 6. roku życia, od dwóch do czterech razy dziennie, podając ostatnią dawkę przed pójściem spać. Wstrząsnąć przed użyciem. Po użyciu należy szczelnie zamknąć butelkę i dokładnie umyć łyżeczkę.

Skład

Płaska łyżeczka produktu (5 ml) zawiera: kompleks roślinny Poliresin® 31 mg, na bazie polisacharydów, żywic i flawonoidów (frakcja ekstraktywna LPME z babki lancetowatej*, grindelii* i kocanki*); miód* 1,7 g; cukier trzcinowy*; wodę; olejki eteryczne z cytryny, słodkiej pomarańczy i mirtu; naturalny aromat cytrynowy; gumę arabską i gumę ksantanową.

*Składnik z upraw ekologicznych


Nie zawiera konserwantów ani sztucznych substancji słodzących.


Frakcja ekstraktywna zawarta w produkcie jest pozyskiwana w wyjątkowym technologicznym procesie LPME (Liquid-Phase Microextraction), opracowanym przez dział badań Aboca.

Produkty

DLA DOROSŁYCH I MŁODZIEŻY
OD 12. ROKU ŻYCIA

GRINTUSS ADULT SYROP

DLA DZIECI
OD 1. ROKU ŻYCIA

GRINTUSS PEDIATRIC SYROP

DLA DOROSŁYCH I MŁODZIEŻY OD 12. ROKU ŻYCIA

STRONA GRINTUSS ADULTS SYROP

DLA DZIECI OD 1. ROKU ŻYCIA

GRINTUSS PEDIATRIC SYROP

100% naturlna
Ecologicna
bez glutenu
bez laktozy
Szukaj